Ročník 2024

• Druhý víkend: 19. – 21. 4. 2024
  • Letní běh: 4. – 13. 8. 2024

Podmínky přijetí na palubu

• Na letním běhu (4. 8. 2024) ti musí být alespoň 16 let.
  • Do 14. ledna musíš splnit výzvu, o které se více dozvíš při přihlášení.
  • Je třeba jet na všechny části kurzu. Pokud víš, že nebudeš moci někde být, přenech prosím místo někomu dalšímu.
  • Počítej s tím, že mezi druhým víkendem a létem (od 21. 4. do 30. 6.) budeš mít za úkol uskutečnit svou vlastní vícedenní výpravu – zajisti si již teď v oddíle termín, aby ji bylo možné realizovat.
  • Při výběru účastníků hledíme hlavně na kvalitu výzvy a jejího zpracování. Přihlížíme také k odpovědím na ostatní otázky v přihlášce a snažíme se dosáhnout vyváženého poměru holek a kluků a vyrovnaného zastoupení účastníků z různých jednotek.
  • Na pořadí přihlášení nezáleží.

Cena kurzu bude cca 4 400,-.

Přihlašování

Na kurz se přihlaš přes SkautIS do 3. ledna 2024. Při založení přihlášky by ti SkautIS měl sám vyplnit údaje o tobě (Pokud ne, je potřeba údaje u tvé osoby doplnit a případně ji propojit s oddílem). Je tam také pár otázek o tobě, které prosím vyplň. Odysseovu výzvu můžeš doplnit později, také do přihlášky ve SkautISu, kde by ses měl dozvědět i všechny potřebné informace k jejímu splnění.

Po založení přihlášky by ti měl přijít automatický e-mail, který ti toto potvrdí. Kdyby se tak nestalo nebo bys narazil na jakýkoliv jiný problém, kontaktuj nás na odyssea@skaut.cz.

#Klepy

• Nejsme kurz se zaměřením na vodáky
  • Odyssea není na 10 let
  • 19. plavba na obzoru!